با سلام خدمت همه دوستان.
همانطور که در ابتدای کار این وبلاگ هم خدمتتان عرض نمودم، هدف اصلی و اولیه این وبلاگ آموزش ETABS است، ضمنا در حین آموزش نکات اجرایی و گاها فنی نیز ارائه خواهند شد.

از شما خواهشمندم اگر سوالی در مورد انجام پروژه دارید، چه بصورت رفع اشکال در زمینه خاصی، و چه برای انجام کامل پروژه، فقط و فقط در این قسمت، یعنی قسمت " انجام پروژه " پیام بگذارید و یا به آدرس tarrah.saze@googlemail.com ایمیل بزنید و در قسمتهای دیگر درخواست انجام پروژه نفرمایید تا بحث از هدف اصلی خود خارج نشود.تا آنجاییکه زمان اجازه بدهد و بتوانم، حتما کمکتان خواهم کرد.قبلا از همکاری شما سپاسگزارم.

بعضی از دوستان برای تماس با من شماره تلفن خواستند، که آن هم حتما بعد از دریافت ایمیل از جانب شما در صورت لزوم شماره تماس را برایتان ارسال خواهم کرد.

پس بطور خلاصه:

1) سوالات مربوط به جلسات آموزشی در انتهای همان جلسه مطرح شوند.
2) درمورد انجام و یا رفع اشکال در پروژه ها، در قسمت " انجام پروژه" پیام بگذارید و یا به آدرس tarrah.saze@googlemail.com ایمیل بدهید.
3)بعضی از دوستان سوالات خود را در بخش نظرات خصوصی مطرح میکنند، متاسفانه در اینصورت امکان پاسخ به شما وجود نخواهد داشت.پس لطفا اگر پیام خصوصی میدهید، لااقل ایمیل خود را هم ذکر نمایید تا بنده بتوانم پاسخ دهم.

در این جا لازم میدانم از همه دوستانی که با پیشنهادها و انتقادات خود، مرا در ارائه هرچه بهتر مطالب یاری مینمایند تشکر نماییم.
 
شاد و پیروز باشید

مسعود رحیمی
کارشناس ارشد ژئوتکنیک
کارشناس سازه